Natchnienie mnie naszło .

Wpisy

 • sobota, 26 lutego 2011
  • A mogło być tak pięknie . . .

   Kobieta będąca 3 w rankingu najlepszych modelek świata - Anja Rubik powiedziała kiedyś : " Staram się pokazać dziewczynom moje doświadczenie . Cieszę się , że moge im pomóc . "

    

   Chcę ten blog poświęcić tej wspaniałej i utalentowanej modelce . Nie mam zamiaru nikogo obrażać , ale jestem zbulwersowana tym , że ludzie tak po  niej jadą . Chodzą plotki , że jest anorektyczką , a nią nie jest ! Anja ma figurę i pracuje w takiej branży , że dołożenie kilku kilogramów nie jest takie łatwe . Zarzucają niektórzy również , że brzydko mówi . No cóż nie każdy jest idealny , a to jest całkiem normalna rzecz , a czasem nawet dodaje uroku . Anja reprezentuje Polskę na największych pokazach mody .

    

   Jeśli już tak o niej dobrze piszę to muszę się przyznać , że również jeszcze nie tak dawno nie lubiłam jej , i może nawet trochę ją wyśmiewałam , ale niedawno uświadomiłam sobie co ona tak naprawdę robi i , że nie jest jakąś byle jaką panienką , która wybieg traktuje jak spacer po chodniku . Teraz uważam , że jeśli ktoś ma głowę to niech robi co chce . Nikt nie jest idealny . Jeden lubi Anję , drugi nie . Mam nadzieję , że po przeczytaniu tego testu przekonacie się nie tylko do Anji , ale także do innych do tej pory gwiazd , których nielubiliście .

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Autor(ka):
   kasandra.98
   Czas publikacji:
   sobota, 26 lutego 2011 16:24